12 oktober 2024
Dinsdag 15 oktober: Nieuwe meterkast, werkzaamheden
Op dinsdag 15 oktober wordt een nieuwe meterkast geplaatst en daarom wordt in ieder geval overdag de stroom uitgeschakeld. De werkzaamheden houden verband met de nieuwe eisen die gesteld zijn door verzekeraars, de zogenaamde SCIOS Scope 10 keuring. Als dit is afgerond, voldoet de vereniging in alle opzichten aan de nieuwe eisen voor brandveiligheid.
Let op: we gaan er niet vanuit, maar mochten door onverhoopte, onvoorziene omstandigheden de werkzaamheden tot in de avonduren doorlopen, dan kan er op dinsdagavond 15 oktober niet gesport worden. Houd de website en clubapp in de gaten; de banen zullen dan uiteraard geblokkeerd worden.
Woensdag 16 oktober: Groot onderhoud tennisbanen
Op woensdag 16 oktober voert de firma Silicanova groot onderhoud uit op de tennisbanen. Overdag is de mogelijkheid om te tennissen beperkt. Er wordt gewerkt in blokken van 3 en 2 banen.
De 3 banen (1, 2 en 3) die tussen 14:30 en 16:00 uur voor het Corlaer College gereserveerd zijn blijven gereserveerd. Alle overige banen zijn geblokkeerd maar er zal heus ruimte zijn om een balletje te slaan, mogelijk halverwege de wedstrijd even naar een andere baan verkassen. Het is in het verleden altijd goed gegaan. Kom net als vroeger 'op de bonnefooi' naar het park en kijk welke banen er vrij zijn. De koffie staat klaar!
Nieuwscategorieën
Watergoorweg 52
3861 MA Nijkerk
40095200