Vrijdag

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 2e klasse
Erik Verkouw (C)
Willem-Jan van der Togt
Fedde de Waal
Ramon Beijen

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 3e klasse
Patrick Westhof (C)
Kim van Domselaar
Rik Kraaikamp
Martin Mostert

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 3e klasse
Hans van Rootselaar (C)
Gert van Steeg
Wesly van den Bogert
Evan van de Kamp
Maarten Houtveen
Martijn Veenstra

Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 4e klasse
Klaas-Maarten van Slooten (C)
Klaas van den Akker
Erik van den Berg
Harrie Wintermans
Erik van Arkel
Conrad van den Brink
Marcel Morren


Dames Dubbel 17+ (Op tijd) Vrijdag Avond - 4e klasse
Esther Jans (C)
Carla Dokter
Gea van den Ham
Alinde van den Born
Minka Wallet
Colinda van den Hoorn
Melanie Pol

Dames Dubbel 35+ (Op tijd) Vrijdag Avond - 2e klasse
Betsie Hogeveen (C)
Renee Broekhuis
Hetty Kruithof
Jacoline Mulder
Hennie Engel
Fennie Verweij

Dames Dubbel 35+ (Op tijd) Vrijdag Avond - 2e klasse
Henny Hendriks (C)
Mariska van Beek
Wilmie Buitink
Jolande Vrielink
Evelien van de Grootevheen
Tea Abbink
Lucette Brinksma

Dames Dubbel 35+ (Op tijd) Vrijdag Avond - 4e klasse
Herma van den Broek (C)
Martine Wintermans
Heleen van Straalen
Marjon van Domselaar
Anja van Loenen


Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - Hoofdklasse
Mark Smelik (C)
Joeri Meewis
Allard Kok
Henriet van Malestein
Rowynn Marshall
Bojanne Westerman
Rinske van Straalen

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 2e klasse
Eva Nijboer (C)
Carine van Brummelen
Sabine Zoetelief
Fleur Schipper
Fred Dokter
Albert Woudenberg
Mark van de Hoef
Wietze Nauta

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 3e klasse
Paula van den Brink (C)
Paul Kamphorst
Lise de Jonge
Wessel van Beek
Kelly Deij
Jilles Jonkheer

Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 4e klasse
Gerrie Balke (C)
Nanny Muller
Bertus Muller
Marcel Deij
Rene Ordeman
Helma Luijmes

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 33 245 1749

Bezoekadres

Watergoorweg 52
3861 MA Nijkerk